SEMİH SÖNMEZ
GENEL MÜDÜR
ENMES OTOMASYON & MÜHENDİSLİK

SÜREKLİ DAHA İYİSİ

Değerli Müşterilerimiz;
Enmes Otomasyon & Mühendislik 2013 yılında kurulmuş olup, kısa süre içerisinde gösterdiği başaralı performans ile sektöre adını duyurmuş ve kendini kanıtlamış bir şirket haline gelmiştir.
4 yıl gibi kısa bir sürede 47 başaralı projeye imza atmış bulunmaktayız. Deneyimli ekibimiz ve yüksek hedeferimizle hızlı ve emin adımlarla büyümekteyiz. Bizler A sınıfı enerji yöneticileriyiz. Çalıştığımız firmaların enerji verimliliği ile ilgi tüm çalışmalarında olmaktan dolayı mutluyuz. Enmes olarak bizler Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı planlarımızla çalışıyoruz.
Enerji verimliliği üzerine ürettiğimiz ISI Geri Kazanımı ile firmalara %30 oranında tasarruf sağlıyoruz. Ürettiğimiz makinelerimiz ve Tübitak'ta devam eden projelerimizle her geçen gün üzerine katarak devam etmekteyiz.
Ayrıca Deg drive ve Weg Bursa bölge bayisiyiz. Enmes ürettiği özel makine ve ekipmanlar konusunda tasarım, mühendislik ve otomasyon çözümleri, endüstri 4.0 sistem tasarımları, SCADA uygulamaları, veri izleme sistemleri, makina revizyon hizmeti vermekte olup bu alanlarda anahtar teslim çözümler sunmaya devam ediyoruz.